Atnaujinimo Data: 21 Birželio Birželio Mėn 2024
Anonim
How Simone Biles REALLY Changed The Gymnastics World...
Video.: How Simone Biles REALLY Changed The Gymnastics World...

Turinys

Simone Biles praeitą naktį padarė istoriją, kai parsivežė auksą individualiose visapusiškose gimnastikos varžybose ir tapo pirmąja moterimi per du dešimtmečius, surengusia pasaulio čempionatą ir Olimpiniai universalūs titulai. Ji taip pat yra pirmoji gimnastė, laimėjusi tris pasaulio čempionatus iš eilės. Biles laimėjo ne tik aukso medalį, bet ir įveikė komandos draugę Aly Raisman 2,1 taško-tai tikrai stulbinantis skirtumas. (Anksčiau didžiausia pergalės pergalė visose varžybose 2008 m. Buvo 0,6 Nastia Liukin. Ir kai Gabby Doublas Londone iškovojo auksą, tai buvo tik 0,259 taško.) Jos laimėjimas taip pat padeda įtvirtinti JAV statusą gimnastikoje. pasaulis: dabar esame pirmoji tauta, turinti keturis iš eilės įvairiausių olimpinių žaidynių nugalėtojus.

Nenuostabu, kad dabar ji vadinama didžiausia visų laikų gimnastė.

Nepaisant to, kad jie nugalėjo Raismaną, jų BFF statusas yra aiškiai taktiškas. „Aš einu į viską, žinodamas, kad [Bilesas laimės]“,-prieš ketvirtadienio renginį „USA Today“ sakė Raismanas. - Tik todėl, kad ji laimi kiekvieną konkursą. Raisman atrodė entuziastingai, kad tik parsivežė sidabrą po to, kai 2012 m. nelaimėjo bronzos medalio, „Instagram“ tinkle paskelbė nuotrauką, kurioje ji ant pakylos su prierašu „REDEMPTION BABY. That's all“.

Ir nors žiniasklaida jau bandė Bilesui naudoti juokingas etiketes, pavyzdžiui, Michaelo Phelpso „gimnastikos versiją“ (nes jos pakenkė kitoms sportininkėms), ji to tiesiog neturi. "Aš nesu kitas Usainas Boltas ar Michaelas Phelpsas. Aš esu pirmoji Simone Biles", - sakė ji interviu. Tačiau ji ne tik nuostabi, bet ir tikrai nuolanki: "Man aš esu ta pati Simone. Dabar turiu tik du olimpinius aukso medalius. Jaučiu, kad šįvakar padariau savo darbą." Taip, mergina, sakytume, kad tu tai padarei, o paskui kai kas.